Kanonizacja Jana Pawła II w Małopolsce

Salwy honorowe w dniu kanonizacji Jana Pawła II

żródło - fra3.pl

Opactwo Benedyktynów w Tyńcu, do którego tak często przyjeżdżał Karol Wojtyła, przygotowało specjalny program na dzień kanonizacji Jana Pawła II.

Śmigłowiec papieski w Muzeum Lotnictwa Polskiego

fot. Marek Graniczkowski

W Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie poświęcony został śmigłowiec Mi-8, który służył papieżowi Janowi Pawłowi II podczas jego pielgrzymek po Polsce. Od teraz dostępny jest dla zwiedzających.

Video-zaproszenie do świętowania kanonizacji Jana Pawła II w Centrum "Nie lękajcie się!"

fot. Piotr Sionko

Już 27 kwietnia w Sanktuarium bł. Jana Pawła II połączymy się z Watykanem,aby wspólnie przeżywać wyjątkowy dzień kanonizacji naszego ukochanego Ojca Świętego.Zobaczcie jak krakowskie Centrum "Nie lękajcie się!" przygotowuje się do tego wydarzenia.

 

Papieskim samochodem do Rzymu

żródło - fra3.pl

W Wielką Sobotę do Krakowa zawitał pierwszy samochód Karola Wojtyły. Zabytkowa Warszawa przyjechała z Niemiec i przemierza Polskę odwiedzając miejsca szczególnie związane z osobą Jana Pawła II, celem podróży jest oczywiście Watykan.

Bp Damian Muskus: Niech ta chwila, niech ten wyjątkowy dzień stanie się dla nas punktem zwrotnym!

żródło - fra3.pl

Ciesząc się z kanonizacji dwóch następców św. Piotra, którzy sens życia odkryli idąc za Jezusem, postawmy sobie pytanie, czy fascynując się ich świętością, odkrywamy w sobie pragnienie świętości?

W Sanktuarium Jana Pawła II odprawiono Mszę św. dziękczynną za Jego kanonizację

żródło - fra3.pl

Tysiące wiernych uczestniczyły w uroczystej Mszy św. dziękczynnej za kanonizację dwóch papieży. Eucharystii w Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie przewodniczył bp Damian Muskus.

Blisko 200 tys. pielgrzymów modliło się w Niedzielę Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach

żródło - fra3.pl

200 tys. pielgrzymów z całego świata modliło się w krakowskich Łagiewnikach w Niedzielę Bożego Miłosierdzia, a ponad 130 tys. odwiedziło internetową witrynę Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, śledząc transmisje on-line nabożeństw w sobotę i niedzielę.

X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Fatal error: Declaration of RulesRuleUI::form(&$form, &$form_state, $options = Array) must be compatible with RulesActionContainerUI::form(&$form, &$form_state, $options = Array, $iterator = NULL) in /home/idmjp2s/domains/santojp2.pl/wiki/modules/rules/ui/ui.plugins.inc on line 80